تولید آیفون ۱۰ ظرف چند ماه آینده متوقف می‌شود

برخی منابع مطلع می‌گویند اپل ظرف چند ماه آینده تولید گوشی آیفون ایکس را متوقف خواهد کرد،آیفون ایکس هزار دلاری جنجالی‌ترین و گران قیمت‌ترین گوشی تولیدی این شرکت بوده است.

احتمال می رود بعد از پایان تابستان آینده تولید آیفون ایکس متوقف شود. علت این امر برنامه ریزی اپل برای تولید نسل جدیدی از گوشی های آیفون است. ظاهرا این شرکت با هدف تمرکز حداکثری رسانه ها و مردم بر نسل جدید آیفون این تصمیم را گرفته است.

در حالی که اطلاعات چندانی در مورد ویژگی های گوشی یادشده در دسترس نیست، پیش بینی می شود نسل جدید آیفون در اوائل پاییز در دسترس قرار بگیرد.

یکی دیگر از علل این تصمیم استقبال ضعیف تر از حد انتظار از گوشی آیفون ایکس دانسته شده است. خرید کم این گوشی به خصوص در چین که از بازارهای اصلی آیفون محسوب می شود، باعث نگرانی اپل شده است.

تا به حال سابقه نداشته که اپل تولید یک مدل تازه از گوشی های خود را در عرض کمتر از یک سال از عرضه اولیه آن متوقف کند. این شرکت معمولا به مدت چند سال به تولید آیفون های قدیمی ادامه می دهد و تنها از قیمت آنها می کاهد. در حال حاضر خرید آیفون ۷ و آیفون اس ۶ کماکان از طریق فروشگاه اپل ممکن است. اپل در مورد این خبر هنوز واکنشی از خود نشان نداده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *