درخواست قصاص زن همسرکش

گروه حوادث- برادر مرد جوان عراقی که در پی اختلاف‌های شدید خانوادگی، با شلیک گلوله همسرش کشته شده است، با حضور در دادسرای امور جنایی تهران خواهان قصاص همسر برادرش شد.

در این جنایت که ظهر ۹ اردیبهشت امسال در خیابان دولت-تهران-رخ داد، مرد ۴۲ ساله‌ای که از اتباع کشور عراق بود، با شلیک چند گلوله به قتل رسید. تیم جنایی پایتخت پس از حضور در محل جنایت و بررسی دوربین‌های مداربسته مغازه‌های اطراف، تصویر زن جوانی را به دست آوردند که پس از جنایت گریخته بود. در ادامه مشخص شد این زن، همسر قربانی است. بدین‌ ترتیب زن جوان شناسایی و بازداشت شد که در بازجویی به قتل همسرش اعتراف کرد و گفت: «من دختر مرد ثروتمندی هستم که پدرم پس از طلاق به طور عمده در خارج از کشورزندگی می‌کند. چند سال قبل با همسرم در جریان سفر به سلیمانیه عراق آشنا شدیم و بعد از آمدن به ایران از آنجا که پدرم با این ازدواج مخالف بود پنهانی به عقدش درآمده و صاحب دو فرزند شدیم. به دور از چشم پدرم و بدون اطلاعش در عراق زندگی می‌کنیم.

چند روز قبل با اطلاع از اینکه پدرم قرار است به ایران بازگردد با همسرم به ایران آمدیم و قرار شد پدرم را در خانه یکی از بستگان نزدیک ببینم. اما شوهرم مدام مرا تحقیر می‌کرد و این تحقیرها باعث شد  با اسلحه‌ای که از عراق مخفیانه به ایران آورده بود او را به قتل برسانم چراکه اگر او را نمی‌کشتم او مرا می‌کشت.»با اعتراف‌های دختر جوان، او با دستور بازداشت موقت روانه زندان شد. روز گذشته برادر مقتول با حضور در دادسرای جنایی تهران و ضمن تسلیم شکایتی نزد بازپرس محسن مدیر روستا از شعبه ششم دادسرای امور جنایی تهران، خواهان قصاص قاتل برادرش شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *