قیمت سکه ۲۰ هزار تومان افزایش یافت/ دلار مرز ۵ هزار تومان را رد کرد

در معاملات امروز بازار سکه و ارز هر قطعه سکه بهار آزادی با ۲۰ هزار تومان افزایش یک میلیون و ۶۳۰ هزار تومان و هر دلار نقدی بازار آزاد با ۷۸ تومان افزایش ۵۰۶۹ تومان معامله شد.

در بازار امروز طلا، سکه و ارز هر قطعه سکه بهار آزادی با ۲۰ هزار تومان افزایش یک میلیون و ۶۳۰ هزار تومان، هر قطعه نیم‌سکه با ۱۰ هزار تومان افزایش ۸۲۰ هزار تومان و هر قطعه ربع سکه نیز با ۱۰ هزار تومان افزایش ۵۲۶ هزار تومان معامله شد.

بر اساس این گزارش، هر قطعه سکه امامی با ۷۳ هزار و ۹۰۰ تومان افزایش، یک میلیون و ۷۱۰ هزار تومان معامله شد. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با ۲ هزار و ۳۰۰ تومان افزایش، ۱۶۱ هزار و  ۹۵۲ تومان معامله شد.

این گزارش حاکی است، در بازار ارز نیز دلار آمریکا مرز ۵ هزار تومان را رد کرد و با نوساناتی روی قیمت ۵۰۶۹ تومان تثبیت شد که ۷۸  تومان افزایش را نسبت به روز گذشته نشان می‌دهد.

بر این اساس، دلار در صرافی‌های بانکی با ۱۴۴ تومان افزایش ۴۸۸۹ تومان معامله شد. همچنین یورو نیز به قیمت آزاد با ۳۸ تومان افزایش ۶۱۷۱ تومان خرید و فروش شد و قیمت یورو در صرافی‌های بانکی با ۲۲۵ تومان افزایش روی ۶۰۴۷ تومان تثبیت شد.

این گزارش حاکی است، پوند انگلیس نیز با ۶۸ تومان افزایش ۶۹۴۰ تومان، درهم امارات با ۲۳ تومان افزایش ۱۳۸۰ تومان، لیر ترکیه با ۳۳ تومان افزایش ۱۳۳۵ تومان و یوان چین نیز با ۱۸ تومان افزایش ۸۱۸ تومان در بازار امروز معامله شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *