قیمت میلگرد در بازار آهن‌آلات ساختمانی افزایش یافت

آهن‌پرایس- قیمت میلگرد روز گذشته در برخی کارخانه‌ها افزایش یافت. با توجه به بررسی‌های صورت گرفته بر روی قیمت روز آهن‌آلات، به این مهم دست یافتیم که قیمت روز میلگرد ها در برخی کارخانه ها با افزایش مواجه شده است. اگرچه در این بین کارخانه هایی هم وجود داشتند که قیمت هایشان را ثابت اعلام نموده و یا در برخی کارخانه ها شاهد کاهش قیمت ها بوده ایم.

کارخانه میلگرد آناهیتا روز گذشته قیمت های خود را ۱۰ تومان افزایش داد. این کارخانه پس از افزایش قیمت هایش، میلگرد سایز ۱۴ را با قیمت ۲۵۱۰ تومان به فروش رساند.

کارخانه میلگرد اریا ذوب در روز گذشته روند صعودی را تجربه نمود. این کارخانه هم همانند کارخانه آناهیتا، پس از ۱۰ تومان افزایش قیمت اقدام به فروش میلگرد هایش کرد. قیمت میلگرد آریا ذوب روز گذشته ۲۴۰۰ تومان اعلام شد.

در سمتی دیگر شاهد ثبات قیمت میلگرد ها نیز بوده ایم. کارخانه میلگرد ابهر روز گذشته را بدون نوسان گذراند. قیمت میلگرد ابهر در روز گذشته ثابت اعلام شد و این کارخانه با قیمت ۲۴۰۰ تومان اقدام به معامله کرد.

همچنین در شرایطی که شاهد افزایش و ثبات قیمت ها در بازار اهن آلات بودیم، با بررسی های بیشتر به این مهم دست یافتیم که کارخانه نیشابور ۲۰ تومان قیمت هایش را کاهش داده است. این کارخانه که از اول هفته جاری در حال افزایش قیمت هایش بود، روز گذشته قیمت هایش را با کاهش اعلام کرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *