واژگونی خودرو پراید در وسط جاده + تصاویر

وقتی رانندگان خودروهای عبوری متوجه بروز این حادثه رانندگی شدند با سامانه ۱۲۵ تماس گرفته و درخواست کمک کردند که ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران هم بی درنگ آتش نشانان ایستگاه ۸۶ را ساعت ۲۰:۱۹ شب گذشته به ابتدای جاده ورامین، نرسیده به سه راهی تقی آباد روانه كرد.

بنا به اظهار رضا جلیلی نیكرو فرمانده نیروهای آتش نشانی اعزامی، یک دستگاه خودرو سواری پراید با یک سرنشین درمسیر شمال به جنوب جاده ورامین در حال حرکت بود که ناگهان از مسیر اصلی خارج و پس از برخورد با گاردریل، در وسط جاده واژگون شد.

وی با اعلام اینکه راننده ۲۵ ساله خودرو سواری قبل از رسیدن آتش نشانان با کمک رانندگان خودروهای عبوری از وسیله نقلیه خارج شده بود، افزود: نیروهای آتش نشانی به سرعت پس از نصب علائم هشدار دهنده و قطع جریان برق خودرو، با استفاده از تجهیزات مخصوص، نشتی بنزین وسیله نقلیه را رفع كردند.

این فرمانده آتش نشانی خاطرنشان کرد: با توجه به مصدومیت راننده خودرو سواری از ناحیه سر و دست راست، آتش نشانان بلافاصله وی را برای انتقال به مرکز درمانی تحویل عوامل اورژانس دادند.

جلیلی در پایان گفت: نیروهای آتش نشانی پس از شستشوی آثار به جای مانده از حادثه از سطح جاده، محل حادثه را برای بررسی علت بروز این حادثه رانندگی به عوامل راهور سپردند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *