افزایش ناگهانی قیمت میلگرد در بخش آهن‌آلات

آهن‌پرایس- گزارشات بدست آمده از وضعیت بازار آهن حاکی از افزایش قیمت مجدد در بخش میلگردها می باشد. در شرایطی که از دو و سه روز گذشته قیمت میلگرد ها روند کاهش را در پیش گرفته بود، روز گذشته مجددا شاهد افزایش قیمت ۳۰ تومانی در این بخش از بازار مقاطع بودیم. بررسی قیمت روز میلگرد اجدار حاکی از افزایش قیمت در کارخانه هایی از قبیل پرشین فولاد، سیادن ابهر، کویر کاشان و اناهیتا گیلان می باشد.

کارخانه پرشین فولاد روز گذشته قیمت میلگرد آجدار خود را ۳۰ تومان افزایش داد و با قیمت ۲۶۴۰ تومان اقدام به فروش نمود. این کارخانه که طی دو و سه روز گذشته در حال کاهش دادن قیمت هایش بود، روز گذشته با افزایش مجدد قیمت هایش موجب ایجاد نوسان در بازار آهن الات شد.

کارخانه میلگرد سیادن ابهر نیز همچون دیگر کارخانه ها روز گذشته را نوسانی پشت سر گذاشت. این کارخانه هم پس از چند روز کاهش قیمت، روز گذشته در اقدامی ناگهانی قیمت های خود را ۲۵ تومان افزایش داد. در حال حاضر قیمت میلگرد سیادن ابهر ۲۵۸۵ تومان می باشد.

کارخانه میلگرد کویرکاشان که قیمت میلگرد خود را تا ۲۷۰۰ تومان کاهش داده بود، روز گذشته با افزایش ۲۰ تومانی قیمت هایش اقدام به معامله کرد. در حال حاضر قیمت میلگرد سایز ۱۴ کاشان ۲۷۲۰ تومان می باشد.

خبر های بازار آهن حاکی از افزایش قیمت میلگرد کارخانه آناهیتا می باشد. کارخانه اناهیتا گیلان قیمت میلگرد آجدار خود را ۴۰ تومان افزایش داد. این کارخانه طی چهار روز گذشته در مجموع قیمت میلگرد خود را ۱۱۰ تومان کاهش داد اما روز گذشته با افزایش مجدد قیمت هایش موجب ایجاد نگرانی در بازار شد. در حال حاضر قیمت میلگرد آناهیتا ۲۷۰۰ تومان می باشد.

در شرایطی که وضعیت بازار اهن در حال پیش روی بسوی ثبات قیمتی بود، افزایش قیمت در روز گذشته موجب شد تا بازار مجددا دچار نوسان شود و به دنبال آن میزان تقاضا با کاهش مواجه گردد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *