برخورد مرگبار دو کامیون در جنوب تهران

همزمان با رخداد این حادثه و تماس رانندگان خودروهای عبوری با سامانه ۱۲۵، بلافاصله آتش نشانان ایستگاه ۸۶ با هماهنگی ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران، ساعت ۴:۴۵ صبح امروز برای کمک به نیروهای آتش نشانی درسون آباد خود را به جاده ورامین، جاده درسون آباد، ابتدای محله نجم آباد رساندند.

رضا جلیلی نیكرو فرمانده آتش نشانان اعزامی در این باره گفت: یک دستگاه کامیونت ایسوزو با دو نفر سرنشین در حال حرکت در جاده بود که به علت نامشخصی به شدت با قسمت عقب یک دستگاه تانکر آب برخورد کرده و هر دو خودرو در وسط جاده متوقف شدند.

وی افزود: راننده كامیونت قبل از رسیدن نیروهای آتش نشانی با كمك شهروندان از داخل اتاقک این وسیله نقلیه خارج شده و به وسیله خودرو آمبولانس به مرکز درمانی منتقل شده بود اما سرنشین دیگرکه مردی ۳۲ ساله بود در داخل اتاقک متلاشی شده کامیونت هم چنان محبوس بود.

این فرمانده آتش نشانی اضافه کرد: آتش نشانان به سرعت پس از قطع جریان برق کامیونت و نصب علائم هشدار دهنده در اطراف محل حادثه، با استفاده از تجهیزات هیدرلیکی قسمتی از اتاقک کامیونت را برش دادند و مرد جوان که به شدت دچار آسیب دیدگی شده بود را از اتاقک این وسیله نقلیه خارج کردند.

جلیلی ادامه داد: نیروهای آتش نشانی این شخص را تحویل امدادگران اورژانس دادند که متأسفانه پس از انجام معاینات پزشکی مشخص شد وی براثر شدت جراحات وارده در همان لحظات اولیه جان سپرده است.

گفتنی است؛ آتش نشانان پس از انتقال هر دو خودرو سنگین به حاشیه جاده و شستشوی آثار باقی مانده از حادثه، محل حادثه را برای بررسی علت تحویل کارشناسان پلیس راهور دادند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *