تصاویر | تصادف با گاردیل پژو پارس را متلاشی کرد

به دنبال این حادثه هرچهار سرنشین که سه نفر مرد و یک نفر زن بودند از داخل این وسیله نقلیه به بیرون پرتاب شده و مجروح شدند.

این گزارش حاکیست، در ساعت ۱۴:۲۱ دقیقه بعد از ظهر روز گذشته وقوع این حادثه رانندگی توسط رهگذران به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که بلافاصله آتش نشانان ایستگاه ۹ و گروه امداد و نجات ۱۷ به محل حادثه واقع در خیابان شهید رجایی، بعداز سه راه ترانسفو رهسپار شدند.

به گفته هادی علیاری فرمانده آتش نشانان اعزامی، یك دستگاه خودروی سواری پژو پارس با چهار سرنشین در مسیر شمال به جنوب خیابان رجایی درحال حرکت بود که به علت نامشخصی پس از انحراف از مسیر خود به شدت با گاردریل كنار خیابان برخورد كرد و واژگون شد.

وی افزود: بنا به اظهار شاهدان این حادثه، شدت حادثه به حدی بود که خودرو سواری به طور کامل متلاشی شد و هرچهار سرنشین آن كه سه مرد و یك زن بودند پس از تصادف و واژگون شدن، به بیرون از خودرو پرتاب شدند.

علیاری با اعلام این که هر چهار مصدوم این حادثه توسط امدادگران اورژانس به مراکز درمانی انتقال یافتند، تصریح کرد: آتش نشانان به محض حضور در محل حادثه به ایمن سازی صحنه تصادف پرداخته و سپس این خودرو را به حالت اول بازگردانده و جهت انتقال به پارکینگ و بررسی علت بروز این حادثه، تحویل عوامل راهور دادند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *