رونمایی سونی از محصول جدید

شرکت سونی از جدیدترین دوربین ورزشی خود رونمایی کرد. FDR-X3000R نام این دوربین جدید است که برای فیلمبرداری در حال حرکت گزینه‌ای بسیار مناسب به نظر می رسد.

به گزارش ایران‌جیب به نقل از فرصت امروز، امکان فیلمبرداری با کیفیت ۴K و عکسبرداری ۸٫۳مگاپیکسلی همزمان از مهم ترین جذابیت های این دوربین است. FDR-x3000R از سری دوربین های اکشن سونی است که نسبت به نسخه های پیشین ۳۰درصد باریک تر است. سنسورهای ضد وزش باد کمک می کنند هرنوع سروصدای محیط و عوامل مخدوش کننده سطح صدا به حداقل تقلیل یافته و مانع فیلمبرداری نشوند.

کیفیت فیلمبرداری این دوربین ۴Kاست و با فرمت XAVC S ذخیره می شود. میکروفن ثبت صدای این دوربین نیز کیفیتی بسیار بالا دارد و درنتیجه ویدئوهای ثبت شده توسط این دوربین صداهایی با کیفیت فوق العاده دارند.

پردازنده این دوربین  BIONZ X است. با توجه به اینکه این دوربین به طور ویژه برای تصویربرداری ورزشی طراحی شده است، امکان تفکیک پیکسل ها کیفیت تصاویر را بهبود می بخشد. این قابلیت کمک می کند تصاویر ابهام، درهم آمیختگی یا عدم شفافیت نداشته و با وضوح کامل ثبت شوند.

قابلیت ثبت اپتیکال تصاویر (balanced visual solid shot) باعث شده اغلب ورزشکاران حرفه ای این امکان را داشته باشند که با کیفیتی چندین برابر گذشته به ثبت تصاویر بپردازند. یکی از قابلیت های جانبی این مجموعه استفاده از نرم افزار ویرایشگر آنلاین است که تصاویر و صحنه های مختلف را با کیفیتی چندین برابر ارائه می کند. قیمت تقریبی این محصول ۴۰۰ دلار است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *