معرفی تور های پرمخاطب و پر بازدید و پر بازدید

تور دبی :

تور دبی همچنان توسط خیلی از افراد مورد استقبال قرار می گیرد.

دبي از ديگر امارت‌هاي امارات متحده عربي متمايز مي‌باشد از اين لحاظ كه درآمد نفت آن تنها ۶ درصد از توليد ناخالص داخلي را تشكيل مي‌دهد و اكثر درآمد امارت دبي از منطقه آزاد جبل علي، فروش ملك به اتباع خارجي در مناطق آزاد، اعطاي اقامت، صدور مجدد كالا، ترانزيت مسافر و كالا و همچنين قسمت بزرگي نيز از گردشگري و ديگر خدمات مالي و تجاري تشكيل مي‌گردد. تأسيسات و پيشرفتهاي زياد در صنايع و فعاليتهاي مختلف در دبي باعث شده تا توجه جهاني را در تمام زمينه‌ها و پروژه‌ها جلب كند. دبي و ديره، بنادر مهمي براي توليدكنندگان غربي است. بيشتر مراكز مالي و بانكها در منطقه بندري مي‌باشد. دبي اهميتش را به عنوان يك مسير تجاري در دهه ۱۹۷۰ و ۱۹۸۰ به دست آورد. شهر دبي تجارت آزاد طلا دارد. بندر جبل علي در دهه ۱۹۷۰ ساخته شده و بزرگترين بندر دست ساز بشر در جهان است. اما دبي به صورت فزاينده‌اي در حال پيشرفت به عنوان مركزي براي صنايع خدماتي از قبيل فناوري اطلاعات و سرمايه گذاري مي‌باشد. خطوط حمل و نقل توسط هواپيمايي امارات تقويت شده و در سال ۲۰۰۶ حدود ۲۸ ميليون مسافر را جا به جا كرده‌است. همچنين در دبي مناطق آزاد براي صنايع بخصوص وجود دارد از قبيل شهر اينترنتي دبي و شهر رسانه دبي.

 

تور بلغارستان :

تور بلغارستان هم در امتداد تور های پربازید قرار گرفت.

يكي از شهرهاي بندري و زيباي اين كشور، وارنا نام دارد كه منطقه ساحلي گلدن سندز (golden sands) را در خود دارد. وارنا يكي از زيباترين شهرهاي ساحلي بلغارستان است كه در آن جاذبه هاي گردشگري فراواني وجود دارد و همچنين مسافران سرگرمي هاي زيادي در آن خواهند داشت. اين منطقه از نظر اقتصاد گردشگري، نقش بسيار مهمي براي مردم منطقه و مردم كشور بلغارستان دارد. اهالي اين منطقه از انواع و اقسام روش ها براي كسب درآمد بهره مي‌برند. اجاره دادن سايه‌بان و تخت در حاشيهٔ ساحل و همينطور اجاره دادن خودرو، موتورسيكلت، دوچرخه و اسب‌هاي كوتاه قد از جملهٔ اين روش هاست. در بازارچه‌هاي اطراف اين منطقهٔ ساحلي نيز، انواع و اقسام جانوران (نظير طوطي، ميمون، تمساح و مارهاي كوچك و بزرگ) موجود است تا گردشگران در ازاي پرداخت مبلغي آن‌ها را در اختيار بگيرند و عكس يادگاري بيندازند.
 

تور تایلند :

تور تایلند آخرین تور پر بازدید توسط مخاطبان است.

تایلند به قدر کافی پیشرفته، برای رفاه کامل و هنوز بکر، برای ماجراجویی. بله کشور تایلند، مقصدِ بی‌قیدوشرطِ مسافرانی ا‌ست که بخواهند حداقل یکبار در طول عمر خویش، سفری بیادماندنی را تجربه کنند. به تور تایلند بروید، سفر خود را از سواحل بی‌نظیر جنوب این کشور بی‌آغازید یا به روستاهای کوهستانی شمالی بروید فرقی نمی‌کند، تایلند هیچ مسافری را ناامید نخواهد کرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *